VİDEO

Firmanızın Profesyonel Video Çekimlerine ihtiyacı mı var?

Videolar sınırsız kullanım alanına sahip olan araçlardır. Bu nedenle iyi düşünülmüş, kurgulanmış ve montaj haline getirmiş videolar her zaman ekstra kazanç sağlar. Doğru video çekimi sayesinde istenilen hedef kitleye erişim daha kolaydır. Yapılan araştırmalara göre sektöre uygun olacak şekilde hazırlanmış olan bir video tanıtımının diğer tanıtımlara göre 6 kat daha etkili olduğu saptanmıştır.

Dijital dünyada her şey çok hızlı yaşanır ve tüketiliyorken etkili içerik video tanıtımları uzun yıllar etkisini sürdürebilir. Başarılı bir reklam metniyle hazırlanmış olan bir video daha kolay büyümeyi sağlarken akılda kalıcılığı da daha uzun süre olur. Bunun için işletmeler ister büyük olsun ister küçük ürün ve hizmetlerini tanıtırken video reklamlarına önem vermelidir.

Dijital dünyada görsellik en önemli konudur. Kolayca anlaşılabilen video tanıtımları müşteri görüşünü etkilerken hedef kitleye erişebilmek içinde oldukça önemli bir araç olarak değerlendirilir. Bir kullanıcı video reklamı üzerinden gördüğü ürünü izleyerek satın almaya yönelebilir.

Ürün Videosu (2dkya Kadar)

Ürün videoları reklamda en etkili sonuç veren reklam modelleri arasındadır. Kullanıcılar merak ettikleri bir ürüne dokunamadıklarında canlı olarak görmek ister. Çekilecek ürün videosunda ise ürünün özelliklerine odaklanmak ve farkını ortaya koymak kullanıcı gözünde güven duyulmasını sağlayacaktır. Bozbey Ajans olarak 2 dakikaya kadar hazırladığımız ürün videolarında hem ürününüzü tanıtır hem de markanıza dikkat çekeriz.

Fabrika / Tanıtım Videosu

Fabrika gibi büyük işletmelerin iş hacimleri büyüdükçe kendilerini daha görünür yapmaları gerekir. Biz çektiğimiz fabrika tanıtım videosu ile hem markanıza potansiyel müşterilerinize duyurur hem de marka bilincini oluştururuz. Fabrika dışı ve içi, kullanılan teknolojiler ve makineler gibi tüm detaylara tanıtım filmi içinde yer vererek sizi profesyonelliğinize yakışır bir şekilde anlatırız.

Drone Çekim Videosu

Reklam, film ve video tanıtımı çekimlerinde drone kullanımı çok önemlidir. Drone belli bir yüksekten odak olan işletmeye odaklanarak hem yukarıdan hem de aşağıdan çekim imkanı sağlar. Fabrikanızın, mağazanızı ya da herhangi bir işletmenizin yukarıdan nasıl göründüğünü bilmek hem tüketici gözünde güven oluşturur hem de firmanızın büyüklüğünü ortaya çıkarız. Havadan çekilmiş bir drone görüntüsü bazen uzun uzun konuşmaktan çok daha etkili sonuçlar verir.

    Bizimle iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterlidir.