WEB SİTE

Kurumsal veya E-ticaret Sitesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Web Tasarım

Bozbay Ajans, tüm Türkiye’de web tasarım hizmeti veren profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. SEO bilgimiz sayesinde hazırladığımız web siteleriniz modern görünümün yanı sıra SEO uyumlu olarak teslim edilir.

Projenizin en başından en sonuna getirilen süreçte sizin için hizmet veren uzman ekip, sektörünüze özel tüm ihtiyaçları tespit ederek tasarımlarını hazırlar. Biz ister büyük ister küçük projeler olsun görsel tasarım konusunda uzman ekibimizle hayalinizdeki projeyi ve tasarımı gerçekleştiririz.

İyi Bir Web Tasarım Nasıl Olmalı?

 • Tasarım sadece size özel olmalı ve rakiplerinizden farklı olmanızı sağlamalı.
 • Görsel ve tasarım birbiriyle bütünleşmeli marka değerinizi yansıtmalı,
 • Tasarım işlevsel olmalı,
 • SEO uyumlu olmalı,
 • Sade ve kullanılabilir olmalı,

Web tasarım basit olmayacak kadar ileri düzey bilgi gerektirir. Bunun için yapılacak bir çalışmada geleceği hedeflemek gerekir. İnsanların yaşamında olmazsa olmaz haline gelmiş olan web sitesi ilerletilebilir teknolojisi sayesinde de markalaşma sürecinize yardımcı olmalıdır.

Özel Yazılım Web Sitesi

Google ve diğer tüm arama motorları özgün ve özel olanı sever. Firmanız için hazırlanacak özel yazılım ve tasarım ise sizi arama motorunun gözünde bir adım öne çıkaracaktır. Bozbay Ajans olarak firmanıza özel konsept tasarımlar hazırlıyor bütçeniz için en uygun paketlerle en iyi siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım Hizmetinde Nelere Dikkat Edilir?

Bir internet sitesine giren kullanıcı sitenin tasarımı ve görünümü ile ilgi çekici olmasını görmek ister. Bunun için yaptırdığınız sitede dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Aşağıda verdiğimiz hizmet dahilinde önemli olan konular sıralanmıştır.

 • Sitenin ana sayfa tasarımında kullanılan renkler, dizilim ve fontlar kullanıcıya güven vermelidir.
 • Sayfa düzeni doğru oluşturulmalı, metin ve grafikler belli bir standart içinde olmalıdır.
 • Siteye giren bir kullanıcı aradığını hemen bulabilmelidir.
 • Logolar, simgeler, clipartlar ve fotoğraflar siteyi görsel olarak zengin hale getirmeli,
 • Müşterinin yorum yapabilmesi ve yapılan yorumları görmesi gereken interaktif bir alanın olması gerekir.

Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir biçimde hazırlanmış olan web sitesi müşteri memnuiyetini getirir. Sadece kullanışı bir site insanların aradıklarını kolay bulmalarını ve daha sonrasında akılda kalıcı olmasını sağlar. Hafif bir tasarıma sahip olmalı sitenin hızını düşürmemelidir. Yavaş olan bir site hızlı olan siteye göre bir adım geride olacaktır.

İyi bir web tasarım çekici, başarılı ve sağlam kodlara sahip olduğunda arama motorlarında üst sıralara mutlaka gelecektir.

  Bizimle iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterlidir.