Google ADS

Google’da reklamlarınızı yapmaya başlayalım mı?

Google ADS, internette gezinen kullanıcıların sitenize getirilmesini sağlamak amacıyla kullanılan bir platformdur. Google’da her gün yapılan milyonlarca arama vardır ve Google bu aramalar içinden en uygun olanı en üst sıralara çıkarır. Google ADS ise aratılan bu kelimeler doğrultusunda reklamlar oluşturarak en alakalı sonuçlarda sitenizin üst sıralarda yer almasına olanak sağlar.

Google Ads Nasıl Çalışır?

Kullanıcı Google’de bir arama yaptığında arattığı kelimeyle ilgili binlerce sonuç ve site ekrana yansır. Ancak bu binlerce sıra içerisinden ilk sayfada olmak kolay değildir. Bazı kullanıcılar bunu SEO çalışması ile yapabiliyorken yeni siteler ya da hızlı sonuç almak isteyenler reklamları kullanarak ilk sayfada olmak ister. Google ADS yani adwords reklamları marka ve işletmelerin potansiyel müşterilerine görünür olmasını sağlar. Reklamlarınızın ne zaman nerede ve hangi kelimede görünmesini istediğinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bu uzmanlık gerektiren bir durumdur. Doğru yapılmayan bir reklam çalışması size daha fazla harcama yaptırabilir.

Dijital pazarlama kanallarının doğru kullanılması işletmelerin başarısını artıran önemli bir faktördür. SEO uzun vadede çözüm sağlayabiliyorken, dijital pazarlama işletmelerin daha kısa yoldan daha fazla kişiye ulaşabilmesi için kullanılan çözüm yollarından biridir. Google reklamları ise dijital pazarlamada en önemli adımlardan bir tanesidir.

Bozbay Ajans, markanızın dijital pazarlamasının doğru yönetilmesini sağlayarak profesyonelce hareket etmesini sağlar. Daha az maliyetle daha fazla hizmet ve ürünün en fazla kişiye ulaştırılmasını sağlar.

Google Reklamları

Google reklamları dijital pazarlamada önemli bir devrim yaratırken, verilere dayalı analiz süreci sayesinde reklamlarınızın doğru kitleye eriştirilmesinde öncülük etmiştir. Reklamın doğru yönlendirilmesi sonucun elde edilecek kazanımlar ise şöyle olacaktır.

Dijital pazarlama sayesinde hizmet ve ürünlerinizin, kampanya yeniliklerinizi müşteri veya potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaştırabilir, binlerce kişiye anında erişim sağlayabilirsiniz.

Sektörünüz ne olursa olsun istediğiniz hedef kitleye erişiminiz kolay değildir. Biz sektörünüzü yakından tanıdığımız için marka reklamlarınızla sizi daha tanınır ve görünür hale getirir.

Dijital pazarlama oluşturulurken reklam fikirleri konusunda strateji geliştirme ve yenilikçi girişimlerde bulunmak önemlidir. Bozbay Ajans olarak biz reklamlar konusunda çalıştığımız tüm müşterilerimizi kendi sektöründe lider haline getirmeyi hedefleriz.

Dijital pazarlamada yeni nesil reklamlar önemlidir. Biz müşterilerinize doğrudan ulaşım sağlayabilecek çözümler geliştiririz.

    Bizimle iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterlidir.